Červenec 2018

Můj holčičí svět

Čtvrtek v 12:00 | Lara
Mám svoji NK, to je nejlepší kámoška, nejka... Jsem jako z americkýho filmu. Krásná, štíhlá a mám kamarádku, která je tlustá a rozhodně ošklivější než já.

Nechali mě doma

Pondělí v 14:48 | Lara
Když jste pes, je to těžký. Neustále po vás někdo něco chce, očekává se, jak se budete chovat, věčně něco nesmíte, tohle zase musíte... No a i když jste roztomilí, ne všude vás chtěj.
A tak zase jednou Hana jela někam, kde mě nechtěli. MĚ!!! Nechápu proč...


Já, čupakabra

11. července 2018 v 19:05 | Lara
Proč jsem Crombie? Co to vlastně znamená Crombie? Nic. Říkal to zlejda Stan a sám nevěděl, co to znamená. Teď to ale znamená mě!!!


U doktora

10. července 2018 v 9:43 | Lara
Dejte si kafíčko, jako já, na nervíky. Byla jsem totiž u doktora.
Už podruhé za hodně krátkou dobu, vážně jsem nevěřila, že mi to udělají znovu. Toho pána totiž nemám vůbec ráda, je to čert, zloun, kterýho baví ubližovat ostatním. Určitě je to záporák. Něco jako Loki.
Včera jsem koukala na Avengers, už jste to viděli? Já poprvé. Dokonce mezi nima byl i plešoun, ty já ráda. Kdybych ho potkala, zuřivě bych mu oblízala hlavu.

Jmenuju se Lara, jak víte. Hodně lidí, které potkám poprvé říká něco o nějaké Laře Croft. Hana už říkala, že moje jméno se s ní neshoduje záměrně. Takže se nejmenuju podle ní nebo tak něco. Ale lidi si to asi myslí.
Pravda je taková, že jsem nejdřív vůbec nevěděla, co to je. Pak jsem jí viděla v počítačové hře a prý je i v televizi, to by mě možná bavilo.
Zjistila jsem hned dvě věci.
První je, že ve skákání a běhání bych ji trumfla jako nic. Ještě by se divila.
Druhá je ta, že nemůžu být jako ona, protože ona je statečná. To já nejsem. Nejhorší třeba je, když v zimě napadne sníh a lidi začnou stavět sněhuláky. To mě pak chytá infarkt za každou zatáčkou.
Na podzim se zase všude zjevují kupky listí... Co kdyby pod nima někdo byl?
Nebo když na vás v létě z příkopu vyběhne bažant. Co záleží na tom, že běží od vás. Je to horor!


Představení

7. července 2018 v 22:46 | Lara
Ahoj, já jsem Lara. Jsem pes, momentálně mi jsou dva, ale ve vašem světě, jako člověku, by mi bylo už něco kolem dvaceti. Takže dospělák, ale ještě ne úplně stará raketa. Sotva jsem nabrala rozum, popravdě. I když mi občas pořád říkají, že ho moc nemám...