Můj holčičí svět

19. července 2018 v 12:00 | Lara
Mám svoji NK, to je nejlepší kámoška, nejka... Jsem jako z americkýho filmu. Krásná, štíhlá a mám kamarádku, která je tlustá a rozhodně ošklivější než já.


Včera jsme se odpoledne zase viděly. Ve středu se vídáme pravidelně. To je vždycky radosti, jó, uvidím Chessinku. Stavíme se pro ni a jak se otevřou dveře, vykoukne úplně rozespalá a rozčepýřená a jak je tlustá, neumí se moc radostně kroutit, takže místo aby vrtěla jen zadkem a ocáskem, tak se natřásá úplně, ale úplně celá a vyskakuje na těch krátkých nožkách, co jí jen dovolí.
Radost pomine, když vylezeme za branku, vydáme se na cestu k nám a ona hodí bobek někomu hned před vrata. Paní Máma totiž nerada sbírá bobky. Párkrát, když se nikdo nedíval, tak vzala roha.
Já chodím prdět do lesa, nemám ráda, když na mě někdo kouká, takže se vždycky schovám do vysoké trávy nebo do keře co nejdál od cesty, ale když jdeme po vesnici nebo po městě, tak si po sobě teda uklízíme. Hana paní Mámě vždycky říká, že jí nikdo nenutí, aby se v tom vrtala prstem nebo se v tom jakkoli nimrala. Jenže paní Mámě je asi vždycky příjemnější utéct a tvářit se u toho rádoby nenápadně, ale nakonec působí tak, že si jí všimne i ten, kdo tam není.

Ale o hovínkách jsem mluvit nechtěla. O tom holčičí svět určitě není. Mám hromadu svých crushů... To jsou takoví ti týpci, co jsou prostě boží.
Není to ani Nicolas ani Čiko, ty miluju, ale nejsou to borci.
Mohl by to být třeba Charlie, urostlý svalouš samojed. Jenže není, protože inteligenčně bude někde jako Hodor ze Hry o trůny. Je moc hodný, ale většinu interakcí provozuje prostě tak, že blbě čumí. Ale třeba Simon, jo to je jiná.

Včera jsem taky zachytila stopu FČ, flekaté čubky, je to moje ÚN, úhlavní nepřítelkyně, sokyně! To je ta ohařice, která se tu často prochází. Dlouhonohá a taky štíhlá, takže dá rozum, že kámošky nejsme a nebudeme.
Spěchala jsem, jestli ji doženu, najdu a zardousím, ale nikde široko daleko už nebyla.
 


Komentáře

1 Černý Havran Černý Havran | Web | 19. července 2018 v 12:36 | Reagovat

Krásné

2 Lucille Lucille | Web | 21. července 2018 v 7:18 | Reagovat

Krombí, máš super články, jsem z nich mrtvá smíchy. :-D

Sajmon je takovej ten blonďatej nabušenej frajer v lidským světě, úplně ho vidim. :-D

3 Keiji Keiji | Web | 26. července 2018 v 20:03 | Reagovat

FČ :'D :'D Taky máme v okolí spousty FČ, i těch neflekatých, až příliš mnoho na můj vkus. A když zrovna nejsou všude, alespoň tam nechaj svý stopy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama