Srpen 2018

Černý dlouhý hovňous

20. srpna 2018 v 13:21 | Lara
Jsem moc hodná, milá a přátelská, to přece víte. Ale čeho je moc, toho je příliš. Třeba když FČ běží kolem, tak už je to příliš a je potřeba s ní udělat krátký proces... Nikdy nesmím, i když bych moc ráda.
Dneska se ale stala ještě horší věc než setkání s FČ (pro neznalé - flekatou čubkou!), šla jsem totiž do krámu a potkala pohromu.

Jako mluvčí asociace televizních psů,

17. srpna 2018 v 8:31 | Lara
kterou jsem právě sama vymyslela, vám říkám, že televize zbytečná není.

...

Vy lidi často na televizi nadáváte. Že je k ničemu, že vymývá mozky, že tam běží samé ošklivé a trapné pořady. Jenže je jenom na vás, jestli si necháte vymývat mozek nebo budete koukat na ošklivou a trapnou věc, to dá rozum, ne?

Asi je to i tím, že si myslíte, že televize vám ubírá volný čas. Asi to tak bude. Ale vy máte jiný život, protože veškerý čas, který mám já, je volný čas, takže mi sledování televize nic nekrade, ani když se občas kouknu na nějakou hroznou blbost.

Ať je pořád vedro!

14. srpna 2018 v 20:24 | Lara
Já vím, že některé z vás to léto asi stojí skoro život. Jenže vy jste lidi, stejně si pořád stěžujete na všechno, ať je jak je. Buď je moc vedro nebo moc zima, takže na vašem názoru úplně nesejde, ne?

To já, já bych vedro brala klidně pořád. Takové to, co bylo teď naposled. To sluníčko, na kterém když budete dostatečně dlouho stát bez hnutí, sami vzplanete. Aspoň si myslím, že se to stane. Nikdy jsem to nezkoušela a ani nevím o nikom, kdo by to zkoušel.

Hrozně, hrozně, hrozně moc nemám ráda déšť. Z nebe prostě padá voda, a to je nepříjemné. Je to vlastně obráceně, než jak to má být. Do vody máte skákat vy, nemá skákat voda na vás, takže já si myslím, že bychom déšť klidně mohli zrušit, stejně k ničemu není potřeba, ne?

Taky nemám ráda mráz, to se vždycky chci schovat někam, kde mě už nikdo nevyšťourá, když mám jít v mrazu ven. Protestuju, dokud nedostanu alespoň vestu, ale stejně bych radši ven vůbec nešla.
Něco jiného to je, když napadne hodně sněhu, to mě i pár dní vážně baví, ale jakmile mrzne a není sníh, tak je to hnus. Ráda bych nekonečný léto a pařáky.
Vím, že tohle by mi ale neprošlo, protože Hana vedro ráda nemá. No, já bych se asi i přestěhovala do teplých krajů, líbilo by se mi tam, ale bez Hany bych se nestěhovala, tak asi budu muset část roku strávit s vestou a lehat u kamen, nic se nedá dělat.

Abyste si nemysleli, já nejsem žádná fajnovka. Bláto mi moc nevadí, jenom nemám ráda, když na mě z nebe skáče voda a je mi zima, to je všechno.

Nepijte kolu

9. srpna 2018 v 14:24 | Lara
Byla jsem nemocná z koly. Ale ne z opravdový. Je to jako s elektronickou knihou nebo obchodem. Byla to e-kola a někdo ji asi pustil do vody a když v ní pak plavete po hárání (takže se to týká jen těch, co hárají, tak nevím, jestli vy háráte), zabydlí se vám v těle a vy pak musíte k doktorovi.

jen hodným lidem

1. srpna 2018 v 9:17 | Lara
Naše paní Máma často říká, že mám ráda i ty největší debily a posmívá se mi. Ona má ráda drby a nenechá na nikom nit suchou. A když má někdo nějakou vlastnost nebo fyzický nedostatek, kvůli kterému je ostatním trnem v oku, ráda o tom mluví.
Mám ráda hodně lidí a hodně lidí ráda nemám. Vrčím po těch, co si dělají srandičky, že mám jít na pekáč, ale ne proto, že bych snad skutečně rozuměla tomu, co říkají. Ale proto, že ti lidé nejsou hodní. A ani nemusí říkat nic o pekáči, můžou jen říct dobrý den a ze slušnosti dělat, že jim nevadím. Můžou mít padnoucí oblek a upravené vlasy, ale když jsou zlí, tak na ně vrčím a nechci s nima nic mít.
A můžou mít předkus, hloupý smysl pro humor a hnízdo na hlavě, ale když jsou hodní, mám je ráda z celého srdce a klidně se mi můžou ostatní smát, že mám ráda debily, ale já jsem pes, nevážou mě člověčí předsudky, a tak místo na jejich vkus nebo míru inteligence koukám jen na jejich duši a ta když je hodná, na ničem dalším už mi nesejde!