Černý dlouhý hovňous

20. srpna 2018 v 13:21 | Lara
Jsem moc hodná, milá a přátelská, to přece víte. Ale čeho je moc, toho je příliš. Třeba když FČ běží kolem, tak už je to příliš a je potřeba s ní udělat krátký proces... Nikdy nesmím, i když bych moc ráda.
Dneska se ale stala ještě horší věc než setkání s FČ (pro neznalé - flekatou čubkou!), šla jsem totiž do krámu a potkala pohromu.Čiko je můj oblíbenec, milenec. Nedávno jsem ho potkala v pátek večer a bylo z toho takové správné letní randíčko. Dali jsme si pusu pod lampou!
My se normálně líbáme třeba přes plot, někdy na sebe jen máváme, protože je Čiko za oknem. A dneska jsem ho viděla právě za plotem už z dálky, tak jsem se těšila. Přiběhnu blíž, oňufám svýho psa a najednou ze zahrady k plotu přiběhl ten hovňous. Celý černý, dlouhý jako limuzína, s blbým ksichtem a zvonícím obojkem.
No byl to šok, protože na mě začal ňafat a povyšovat se nade mě, skrček. Co ten tam dělá? To on jako může s Čikem být na zahradě a já mám na zahradě jenom Drigiňáka a Chessi? To je tak strašně moc nefér! Ale byla jsem jenom naštvaná a chtěla Čika schválně ignorovat, když tam má toho hovňouse a já s ním na zahradě být nemůžu. Jako trest, víte? On tam kouká, kroutí ocáskem a já jenom projdu a vykašlu se na něj. Za trest, pch...
Jenže pak Hana tomu vtírači řekla ahoj... A taky, že je hezoučký. Takže on má privilegium hrát si s Čikem na zahradě a Hana ho ještě zdraví?
Vynadala jsem mu, jinak to nešlo. Kousla bych ho, kdyby se to dalo, ale přes plot to moc nejde. Škoda, že neumím vysílat lasery z očí, hned bych ho uškvařila.
Stejně se taková klobása hodí jenom na gril.

A teď se musím jít zchladit, jsem opravdu vyvedená z míry!Problém je, že vlastně nevím kde... tahle voda zmizela a každá další už taky :(
 


Komentáře

1 Jan Turon Jan Turon | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 6:39 | Reagovat

Tož to chce opravdu pořádně zchladit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama